-30%
, ,

Set 2x rrobabanjo – Barbados Cherry

Konges Slojd

Seti me 2 palë rrobabanjo mbathje për vajza, për t’u ndërruar në plazh në ngjyrat e bukura verore të Konges Sløjd! Janë ultra të buta dhe antialergjike, për lëkurat e ndjeshme,.

  • Duke nisur nga bebet 6muaj – 8 vjeç.
  • Kanë edhe mbrojtje nga dielli me faktorin më të lartë: SPANDEX UPV 50+
  • Thahen menjëherë
  • Materiale të cilësisë së lartë, veshje plazhi luksoze kundra irritimeve apo parehative të ndryshme që mund të shkaktojnë temperaturat e larta ose ambientet e përbashkëta tek fëmijët e vegjël
  • 80% polyester e ricikluar and 20% elastane

4,480L 6,400L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

80% polyester e ricikluar and 20% elastane

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x rrobabanjo – Barbados Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…