-20%
, , , ,

Set Tutash, Tiger Sand

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Set përmban: Bluzën dhe Tutat

Qëndrojnë të buta, në ngjyrën e tyre dhe njësoj të bukura pas shumë larjesh në lavatriçe.

9,440L 11,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Tutash, Tiger Sand”

There are no reviews yet.