, ,

Shishe ujë 12 muaj – Swan

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Mosha: 12m

Vëllimi: 330 ml

Shishe me doreza prej tritani dhe silikoni.

  • Me pipëz dhe kapak
  • 15cm e lartë dhe 8cm diametër
  • Të gjithë pjesët mund të hiqen për t’u larë më vete.
  • Mirëmbajtja: Rekomandohet larja me dorë (në lavastovilje me program delikat)
  • Pa BPA, metale të rënda apo ftalate

4,100L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 15 × 8 cm
Marka

Materiali

TRITAN POLYPROPYLENE
MEDICAL SILICONE

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shishe ujë 12 muaj – Swan”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…