, ,

Swinging Rattle – Paulette

Lilliputiens

Lodra e vogël rrotullohet nga të gjithë drejtimet me anë të suspacionit të lehtë, si dhe qëndron perfekt në këmbë falë mbështetjes me vakuum.

Një lojë e bukur që tërheq bebet e vogla si me magnet.

Mund ta vendosni kudo ku kërkohet vëmendja e bebushit, p.sh mbi tavolinë teksa e ushqeni.

2,400L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Materiali

Dru, polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Swinging Rattle – Paulette”

There are no reviews yet.