,

Shishe biberon + Top sensory, Blu

Availability:

10 stok


E lehtë për t’u mbajtur nga duart e vogla!

Shishet Hevea me 100% qelq borosilikat kanë evoluar dhe janë veshur me një top të lehtë gome natyrale, për t’a mbajtur bebushat lehtësisht vet në dorë!

Jo vetëm shishja nuk thyhet apo plasaritet, por ajo kërcen në tokë dhe ndihmon bebushin të zhivllojë aftësi motorike.

Topi i yllit kapet lehtësisht nga gishtat e vegjël dhe mund të përdoret si një lodër pa shishe.

 • Vjen me një biberon të pastër gome natyrale dhe kapak kundra pluhurit dhe rrjedhjeve në çantë. 
 • Pako 2në1: Shishe origjinale Hevea 120ml, 100% qelq borosilikat top gome aktivitetesh
 • Madhësia 0-3 muaj antikolik, për qumësht dhe ujë. Përshtatet me biberonë më të medhënj 3-24muaj këtu.
 • Siguria EN 14350
 • Prodhuar në Gjermani

Avantazhet e shisheve Hevea:

 • 100% qelqi i pastër borosilikat
 • Nuk lëshon kimikate toksike
 • Shumë higjenike, për shkak të sipërfaqes së lëmuar dhe jo poroze. Xhami është shumë higjienik, me shumë se çdo shishe plastike, silikoni e materiale të tjera. 
 • Nuk lejon asnjë substancë të futet në ushqim / lëng
 • Kanë kapak pluhuri dhe sistem kundra derdhjeve në çantë
 • Shumë rezistent ndaj nxehtësisë dhe ndryshimeve termike (i ftohtë/i ngrohtë).  

Avantazhet e biberonëve gome:

 • 100% gome natyrale e pastër në formë rrumbullake – Antikolik
 • Përdoret për qumësht ose ujë
 • Prodhuar nga një pjesë e vetme gome – shumë higjenike.
 • Natyralisht e butë dhe e qëndrueshme.
 • Rezistent ndaj dhëmbëve / kafshimeve.

 

3,400L

10 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shishe biberon + Top sensory, Blu”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…