, ,

Set Çarçafi Adult – Mon Amour

Konges Slojd

Gjumë të ëmbël me këtë set çarçafi të mrekullueshëm e romantik, për krevatin e fëmijës suaj!

  • Seti përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.
  • Për krevat tek standard
  • Përmasat: zarfi i jorganit 200×140 cm dhe këllëfi i jastëkut: 63 x 60 cm
  • Seti është i paketuar në një çantë pambuku me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Prodhuar me 100% pambuk organik

10,800L

Loading...
Compare
Përmasa 200 × 140 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Çarçafi Adult – Mon Amour”

There are no reviews yet.