, ,

Tendë Playhouse – Maison

Djeco

lilukidsBest Seller Alert!

Një shtëpi brenda shtëpisë! Plot ngjyra për të nxitur lojën me role dhe imagjinatën e fëmijëve! Ata mund të fshihen, të luajnë, të lexojnë dhe të pushojnë brenda saj!

Mund të plotësoni shtëpinë me jastëkët e të njetit design nga Djeco.

  • Hapet dhe mblidhet lehtësisht. Është e pajisur me 5 shkopinj që formojnë strukturën.
  • Përmasa e montuar: 105 gjatë x 73 cm e gjerë x 100 cm e lartë
  • E përshtatshme që nga mosha 12 muaj
  • Ideale edhe për t’u vendosur edhe në oborr.

9,200L

Loading...
Compare
Përmasa 105 × 73 × 100 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Non woven fabric

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tendë Playhouse – Maison”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…