, ,

Dyshek 60x120x12, Duo Kokos Natural Safe Sleeper

Childhome
Availability:

5 stok


Përmasa standard: 60cm x 120cm x 12cm

Dysheku Duo Kokos Natural Safe Sleeper ka një shtresë të trashë me fibra kokosi, shtresë e cila siguron thithje më të lartë të lagështirës për ta mbajtur fëmijën të freskët dhe të thatë gjatë natës. Përdorni dyshekun me shtresën e kokosit gjatë netëve të nxehta të verës dhe anën tjetër gjatë dimrit. Mbulesa e jashtme përbëhet nga fije bambuje, të cilat kanë veti natyrore dhe të përhershme anti-bakteriale. Bambuja siguron që lagështia dhe temperatura e dyshekut të jenë nën kontroll! Ky dyshek është 100% miqësor me mjedisin.

Klikoni për të krahasuar modelet e ndryshme të dyshekëve të Childhome!

  • Anti-alergjik
  • Anti-mykotik
  • Ajrim extra
  • Vet-rregullon mikro-klimën
  • Ndjesi natyrale
  • Anë Verë/Dimër
  • Sfungjer Polyether
  • Copë me ajrosje
  • Shtresë fibrash kokosi
  • Mbulesa e jashtme polyester hiqet dhe lahet në lavatriçe 40 gradë.

17,200L

5 stok

Loading...
Compare
Peshë 3.6 g/kg
Përmasa 120 × 60 × 12 cm
Marka

Mosha

Materiali

Mbushja: Coconut Fibre Layer, Polyether Foam Veshja: 67% Polyester, 33% Viscose

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek 60x120x12, Duo Kokos Natural Safe Sleeper”

There are no reviews yet.