,

Mbrojtëse krevati 2.1m Alexandria Dolce Vita Pink

Nobodinoz
Availability:

1 stok


Mbrojtësja e krevatit Alexandria është krijuar për të mbrojtur fëmijën gjatë kohës që luan apo pushon brenda në krevat.

Dizajni i saj PURE do t’i japë krevat fëmijës tuaj një prekje të këndshme dhe elegante.

  •  210cm e gjatë x 28cm e lartë: mbulon gjysmën e krevatit
  • Mund të përshtatet në krevatet standard 60x120cm & 70x140cm
  • Material pambuk organik 100% e çertifikuar nga OEKO-TEX®.
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.

 

6,200L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati 2.1m Alexandria Dolce Vita Pink”

There are no reviews yet.