,

Mobile Fishergirl

Djeco
Availability:

5 stok


Ky mobile me ngjyra të buta tregon një vajzë të vogël ulur pranë një lepuri. Në dorë mban një shkop peshkimi, nga ku varen në harmoni 3 peshq. Një dekor elegant druri për t’u varur në murin e dhomës së fëmijës tuaj.

Nuk ka asnjë rrezik lidhur me këtë produkt, ndaj mund ta përdorni sigurt tek fëmijët e çdo moshe.

Mobilet janë vërtetuar se janë qetësuese dhe relaksuese në dhomë, pasi lëvizin butësisht dhe duket të notojnë në hapësirë. Japin stimulim vizual dhe mprehtësi.

lilukids

 

2,800L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mobile Fishergirl”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…