-48%
, , , , ,

Mobile Snowberry White

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Dekori me re dhe pikëzat e argjendta e ari nën fijen transparente, një prodhim klasik i Konges Sløjd, i jep dhomës së fëmijëve një atmosferë magjike dhe elegante.  Nuk është një lodër dhe është vetëm për qëllime dekorative.

Çdo mobile është i punuar me dorë, prandaj mund të rastisin ndryshime të vogla nga njëri produkt tek tjetri.

Kujdes! NUK është lodër. Pikat e varura mund të bien nëse tërhiqen nga fëmijët. Ju rekomandojmë ta varni mbi krevati, tavolinë ndërrimi ose sipërfaqe të ngjashme, por jashtë mundësive të fëmijës dhe të tjerëve për ta tërhequr. Vareni mobile në një vend pa vizatime dhe mos tërheqni fijen, retë ose pika.

    • Përmasat 64 cm e gjatë x 24.5 cm e gjerë

2,880L 5,500L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 60 × 24.5 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

stof i trashë prej leshi cilësia I, metal

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mobile Snowberry White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…