-32%
,

Mobile – Hapësira, fosforoshente

Djeco
Availability:

6 stok


Ilustruar plot ngjyra dhe detaje fantastike, ky mobile ju çon në një udhëtim në hapësirë gjatë ditës dhe natës. Figurat bëhen fosforeshente në errësire dhe kthen dhomën e fëmijëve në një vend magjik!

Pjesa me ilustrime është afërsisht 31cm (e gjatë) dhe 74cm (e gjerë).

  • Këto mobile magjepsin fëmijë (dhe të rritur) e të gjitha moshave. Prodhuar nga material i plastifikuar me peshë të lehtë, pjesët individuale janë të qëndrueshme dhe të lehta, por lëvizin butësisht me flladin më të vogël.
  • Me anën e një fijeje transparente dhe mekanizmi rezitent ngjitjeje, mund të qëndrojë varur në tavan sipas gjatësisë së dëshiruar. Pjesët vijnë në kutinë e paketimit të ndara në grupe dhe bashkohen sipas disa udhëzimeve të lehta grafike për të arritur ekuilibrin e figurës.
  • Nuk është dizenjuar për t’u varur mbi krevatin e fëmijëve.
  • Nuk ka asnjë rrezik lidhur me këtë produkt, ndaj mund ta përdorni sigurt tek fëmijët e çdo moshe.

Mobilet janë vërtetuar se janë qetësuese dhe relaksuese në dhomë, pasi lëvizin butësisht dhe duket të notojnë në hapësirë. Japin stimulim vizual dhe mprehtësi.

2,800L 4,100L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mobile – Hapësira, fosforoshente”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…