,

Kokë varëse – Pierrot

Konges Slojd
Availability:

3 stok (mund të paraporositet)


Mini Kokë Varëse me një klaun.  

  • 13 cm
  • Materiali 100% prej guri 
  • Detaje perfekte nga Konges Sløjd, punuar me dorë dhe mund të ketë ndryshime të vogla, nga produkti në produkt.
  • Vendoset direkt në mur me upë universale (e përfshirë në kuti).

2,200L

3 stok (mund të paraporositet)

Loading...
Compare
Përmasa 13 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Porcelan

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kokë varëse – Pierrot”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…