, , ,

Anësore Krevati Druri

Childhome
Availability:

3 stok


Kjo anësore druri, tepër e lehtë për t’u vendosur, e bën shtratin e vogëlushit tuaj të sigurt. Ajo parandalon që fëmija të bie nga shtrati, në veçanti gjatë periudhës tranzitore nga krevati i bebit në krevat junior.

  • 120 cm e gjatë, 40 cm e lartë
  • Vendoset ndërmjet bazës së krevatit dhe dyshekut
  • Përshtatet pothuajse në çdo krevat. Na kontaktoni për të provuar nëse i përshtatet krevatit të fëmijës suaj!

11,200L

3 stok

Loading...
Compare
Peshë 4.9 g/kg
Përmasa 120 × 33 × 40 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Dru ahu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Anësore Krevati Druri”

There are no reviews yet.