, ,

Dyshek Single Basic 90x200x16cm

Childhome
Availability:

2 stok


Dysheku Single/Adult me përmasë standarde 90×200 dhe 16cm i lartë me të gjitha vetitë dhe cilësitë per komoditet dhe jetëgjatësi:

  • Anti-allergic
  • Anti-fungal
  • Elastik
  • Mbushja Polyether
  • Mbështjellësja Polyester
  • EN Standard: EN 16890:2017

33,000L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek Single Basic 90x200x16cm”

There are no reviews yet.