,

Kosh – Shtëpia Gri/E bardhë

Childhome
Availability:

4 stok


Mbani dhomën e fëmijëve të organizuar dhe të pastër me koshin elegant nga Childhome!

Fleksibël dhe me një kapacitet të madh të hapësirës, i cili zgjerohet, për të mbajtur lodra, rroba apo aksesorë të tjerë.

Përshtatet lehtë në dhomë falë designit modern.

  • Përmasa: bazamenti 32x32cm, lartësia 73cm

5,300L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 32 × 32 × 73 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Polyester Lining: 100% Polyester EN-Norm: EN 71

Mirmbajtja

Nuk lahet ne lavatrice – Pastrojeni me lecke te njome dhe leri menjehere te thahet

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosh – Shtëpia Gri/E bardhë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…