, , ,

Çarçafi Dysheku Adult – Organic Bio White

Childhome
Availability:

2 stok


Për krevat Adult/Single: 90×200 cm

Çarçafi bio organik është i gjithë i prodhuar prej pambukut natyral. Vjen në ngjyrë të bardhë dhe materiali është i plotë, i trashë.

  • I rrethuar nga rripi elastik për ta mbajtur të palëvizur mbi dyshek;
  • Butësi pas çdo larjeje prej pambukut organik

4,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 200 × 140 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çarçafi Dysheku Adult – Organic Bio White”

There are no reviews yet.