, ,

Batanije pambuku 120×120, Roar

Konges Slojd
Availability:

3 stok


 

120 cm x 120 cm

Batanije për fëmijë, bërë nga pambuku natyral të cilësisë më të lartë. Kjo ndihet menjëherë në prekjen ultra të butë dhe të ngrohtë! 

Një përkëdhelje ekskluzive me këto batanije nga Konges Sløjd.

Mbështillni bebushin në kohë të freskët, përdoreni si mbulesë shtrati apo edhe për të luajtur mbi të.

8,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 120 × 120 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk organik

Mirmbajta

Larja në lavatriçe me cikël të butë me dorë 30gradë, pa zbardhues, pa centrifugë, mos e lini në ujë, mos e hekurosni

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije pambuku 120×120, Roar”

There are no reviews yet.