,

Dekor Muri – Mision në Hapësirë, fosforeshentë

Djeco
Availability:

6 stok


Një ndriçim galaktik në dhomën e errët me 62 figura fosforeshentë, të madhësive të ndryshme: yje, planetë, trupa qiellorë dhe anije kozmike.

  • Madhësia e raketave më të madh 6×11 cm
  • Ngjitëset e përfshira.

 

1,500L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dekor Muri – Mision në Hapësirë, fosforeshentë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…