, ,

Biberon Shishe, Béaba – Blue crown

Beaba
Availability:

5 stok


Vëllimi: 240ml

Mosha: 0-6muaj

Shishet e biberonit Hevea janë prej qelqi të fortë, me biberon silikoni.

Pasi ta keni pastruar shishen një herë, qumështi nuk do të shijojë apo mbajë erën e përmbajtjes së mëparshme, sepse xhami nuk reagon me përmbajtjen e lëngjeve në shishe, kështu që asnjë substancë nuk do të futet në ushqim.

  • Pako 1 copë, 240ml
  • Madhësia 0-6 muaj për qumësht dhe ujë
  • Siguria EN 14350
  • Nuk lëshon kimikate toksike
  • Kanë kapak pluhuri dhe sistem kundra derdhjeve në çantë
  • Shumë rezistent ndaj nxehtësisë dhe ndryshimeve termike (i ftohtë/i ngrohtë).  

1,760L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Biberon Shishe, Béaba – Blue crown”

There are no reviews yet.