,

Role Play – Djeco, Pasta tek Pat et Ben

Djeco
Availability:

1 stok


Mosha: 3vjeç

Imagjinoni të jeni kuzhunier në restorantin Pat dhe Ben’s Pasta Bar! E përkryer për t’u marrë me gatim! Shërbeni pastat sipas menusë apo krijimit tuaj me kërpudha, domate, djathë dhe borziloku.

Ky grup i lezetshëm është bërë në dru dhe i pëlhurë dhe përmban një kuti dekorative me reklamën e restorantit prej druri, i dizenjuar si një furgon kuzhine!

Kutia përmban: 2 x tas prej druri, 2 pirunë prej druri, 1 enë prej druri për servirje, 1 menu prej druri, makarona të ndryshme me flutur dhe copa perimesh në pëlhurë dhe dru.

2,800L

1 stok

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 5 × 16 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, pëlhurë

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Role Play – Djeco, Pasta tek Pat et Ben”

There are no reviews yet.