, , ,

3 varkat – Neoprene

Lilliputiens
Availability:

6 stok


Mosha: 6muaj

3 varka shumë argëtuese për në dush! 3 varkat nisen në një aventurë, por varkat janë mbushur me ujë! Kthejini përmbys dhe shihni ujin të bie si shi!

Materiali i varkave (neoprene) nuk mbajnë lagështirë dhe nuk krijojnë myk nga përdorimi në ujë.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, produktet janë të cilësisë së lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

3,400L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “3 varkat – Neoprene”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…