-55%
, , , , , ,

Libri i Ushqimeve – me figura, KS

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Mosha: 6 muaj

Libri me figurat e njohura të ushqimeve, me ilustrime origjinale, të pikturuara bukur, me ngjyra të qeta dhe lehtësisht të dallueshme dhe të kuptueshm nga fëmijët e vegjël.

Materiali: Karton i trashë

990L 2,200L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i Ushqimeve – me figura, KS”

There are no reviews yet.