-9%
, , ,

Red Trott It – Baby walker, Djeco

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 12 muaj

Red Trott it! Nga seria e Djeco Sit n Ride – vjen baby walker, një mënyrë praktike dhe argëtuese për një fëmijë të vogël të mësojë të ecë dhe të lëvizë gjërat e veta përreth.

Karakteristika kryesore e këtij produkti është stili elegant dhe frena të rregullueshëm në rrotat e pasme.

Desgin-i nga Christophe Gilet

6,550L 7,200L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Red Trott It – Baby walker, Djeco”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…