,

Puzzle 3pjs – Kafshët pa rroba!

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 3vjeç

Kombinoni 3 puzzle: një kafshë pa rroba, veshja e jashtme e saj dhe në fund, figura e saj e veshur!

  • Përmban 8 kafshë, 3 puzzle secila

Një ndër koleksionit më të pasura të Djeco janë puzzles, që nisin nga fëmijëria e hershme! Secila synon të prezantojë fëmijën me nocione bazë të natyrës duke e argëtuar dhe me një mënyrë shumë inteligjente, puzzles me kombinime! 

1,000L

2 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 3pjs – Kafshët pa rroba!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…