, , ,

Metër Muri – Miqtë e Amazonës

Djeco

lilukids

 

Miqtë e Amazonës është një metër me adeziv përrallor!

Figurat me adeziv ripozicionohen pa dëmtuar murin. Dizajni i gjallë përbëhet nga një gjirafë pas një peme (metri) shumë e gjatë, së bashku me kafshë të ndryshme, si elefantë, majmunë dhe zogj tropik. Detajet dhe ilustrimet janë mahnitëse dhe argëton të mëdhenj e të vegjël, kudo ku zgjidhni ta ngjisni, në çerdhe, kuzhine ose dhome gjumi!

Ka edhe lule ngjitëse për të shkruar emrin dhe moshën e fëmijës përbri gjatësisë derisa të arrijë maksimumin e grafikut, 160cm!

  • 31 ngjitës të lëvizshëm
  • Lartësia max: 160cm

2,600L

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Metër Muri – Miqtë e Amazonës”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…