,

Puzzle Duo – Numrat

Djeco
Availability:

8 stok


Mosha: 3vjeç

Kombinoni puzzle me numër nga njëra anë, me figurën që tregon sasinë nga ana tjetër. Një lojë e thjeshtë për t’u prezantuar herët me numrat dhe nocionin e numërimit për fëmijë shumë të vegjël. Ilustrime e bukura me kafshë shtojnë argëtimin.

  • Puzzle me 2 pjesë
  • Në total 20 pjesë, që kombinohen mes tyre për të mësuar numërimin nga numri 1 në 10.

 

 

Dizajni Amandine Piu

1,000L

8 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle Duo – Numrat”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…