,

Loto – 4 stinët

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 2 vjeç

Loto 4 Stinët nga Djeco është një lojë e thjeshtë dhe argëtuese për fëmijët e vegjël nga 2 vjeç. Është një lojë fantastike memorieje, por edhe për të mësuar mbi stinët e vitit!

Rregullat e lojës: Luani duke i vendosur të gjitha kartat me kokë poshtë. Me radhë secili lojtar i kthen ato. Nëse gjeni një figurë që përputhet me njërën nga katër figurat e tabelës suaj, vendoseni në krye. Lojtari i parë që plotëson tabelën e vet fiton.

Kutia përmban: 4 tabela të ilustruara sipas secilës stinë, 16 karta

 

1,400L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Loto – 4 stinët”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…