-40%
, ,

Playmat – Louise

Lilliputiens

Mosha: 0muaj

Përmasa: ø 100cm 

Një tapet shumëngjyrësh, komod me motivet e personazhit të Lilliputiens Louise the Unicorn.

  • I lehtë për t’u transportuar dhe paketuar
  • Përmban shumë aktivitete argëtuese për ta mbajtur bebushin tuaj të zënë.

Si i gjithë koleksioni i Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Shihni më poshtë për më shumë detaje rreth përmbajtjes dhe stimujve që nxit ky produkt. 

 

8,200L 13,600L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Playmat – Louise”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…