,

Arty Toys, Kalorësit – Goran

Djeco
Availability:

1 stok


Nisuni në aventura me Goran nga koleksioni i Kalorësve Arty Toys!

Arty Toys janë kukulla me lëvijze. Arty Toys janë një koleksion figurinash mistike dhe origjinale të Djeco-s, frymëzuara nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 8cm i lartë

Mosha: 4vjeç

 

 

1,450L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Kalorësit – Goran”

There are no reviews yet.