,

Puzzle Duo – Habitati

Djeco

Mosha: 2vjeç

Ku jetojnë kafshët më të njohura për fëmijët? Një lojë e thjeshtë nga Djeco për të mësuar mbi habitet natyrore dhe ato të krijuara nga njeriu për kafshët e zbutura.

  • Puzzle me 2 pjesë
  • Në total 20 pjesë, për 10 kombinime të ndryshme.

 

 

 

1,000L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle Duo – Habitati”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…