,

Personalizime – Shiko


Pothuajse çdo gjë mund të personalizohet…pothuajse!
Personalizimi mund të jetë praktikisht: emri i fëmijës, data të rëndësishme, mesazhe dhe urime!
Mund të realizohet çdo kërkesë personalizimi me anë të teknologjive të thjeshta dhe disa sugjerimeve nga stafi, që prekja e produktit me lazer, gdhëndje apo qepje të dalë estetikisht bukur, si dhe shënimi i ngrohtë mbi produkt!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Personalizime – Shiko”

There are no reviews yet.