,

Letër Muri – Bloom Red/Blue

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Letër murale me dizajnin origjinal e klasik, nga ekipi i Konges Sløjd, me pika të vogla blu dhe të kuqe.

Ngjyrat e përdorura dhe shtresa mbrojtëse e letrës janë me bazë ujë dhe asnjë element toksik apo i dëmshëm nuk përhapet në dhomën e fëmijëve.

Një rul është 69 cm x 10 m

Aplikimi: Mund të koordinojmë vendosjen e letrës së murit me ekspertin, i cili llogarit çmimi sipas sipërfaqes së mbulimit.

13,500L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10 × 0.69 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Letër Muri – Bloom Red/Blue”

There are no reviews yet.