, ,

Baby Set Dushi – So Cute, Rozë

Nobodinoz
Availability:

5 stok (mund të paraporositet)


Përkëdheleni foshnjën tuaj pas banjës me setin e dushit të gjelbër: 1 peshqir me kapuç, 1 peshqir i vogël për të fërkuar butë trupin e bebit gjatë dushit apo për ta tharë dhe furçe për të sapolindur të Nobodinoz.

Vjen në një paketim zarf dhuratë, 100% pambuk organik, i cili mund të përdoret më vete për ruajtjen dhe organizimin e produkteve për fëmijën tuaj.

  • Peshqirët: I madh 73x73cm / Extra i butë, absorbues dhe i rehatshëm. Prodhuar me cilësinë më të lartë të peshqirëve, për të respektuar lëkurën e ndjeshme të të porsalindurve dhe që të shmangë çdo skuqje, alergji apo intolerancë
  • Furça: Fijet e furçës janë 100% natyrale, shumë të buta, nga gëzofi i dhisë; Doreza e rehatshme, e bërë nga druri i ahut i patrajtuar, i jep furçës një pamje mat dhe elegante.
  • Çertifikatë OEKO-TEX® CLASS 1 certified fabrics
  • Dizenjuar dhe prodhuar me kujdes në Barcelonë

Nobodinoz është i mirënjohur në Europë për produkte e mrekullueshme tekstile për të vegjël, ku çdo stad i prodhimit, nga dizajni, prerja, ngjyrosja dhe paketimi ndodh në Spanjë (apo Francë).

8,500L

5 stok (mund të paraporositet)

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Set Dushi – So Cute, Rozë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…