,

Furçë për bebe – Extra Soft Natural

Nobodinoz
Availability:

4 stok


Kujdesuni për flokët e butë të foshnjës suaj dhe përkëdheleni me një masazh të lehtë me anë të kësaj furçe kaq të veçantë

Nobodinoz është përkujdesur për të në çdo detaj!

  • Fijet e furçës janë 100% natyrale, shumë të buta, nga gëzofi i dhisë;
  • Doreza e rehatshme, e bërë nga druri i ahut i patrajtuar, i jep furçës një pamje mat dhe elegante.
  • Çertifikatë OEKO-TEX® CLASS 1 certified fabrics
  • Prodhuar në Gjermani

Për mirëmbajtjen shihni më poshtë tek Detaje rreth Produktit.

2,800L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Furçë për bebe – Extra Soft Natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…