,

Përshtatës Tualeti – Beaba, Toddler

Beaba
Availability:

2 stok


Përshtatës tualeti i rehatshëm dhe praktik nga Beaba 

  • Vjen bashkë me një dorezë për t’u vendosur lehtë në tualet apo varur në mur
  • Format dhe përmasat e përshtatura me morfologjinë e vajzave dhe djemve
  • Nuk skuqet lëkura e fëmijës nga qëndrimi ulur

3,200L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Përshtatës Tualeti – Beaba, Toddler”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…