, ,

Krevat, Evolution No.17 – 70×140

Childhome

E veçanta e këtij krevati?

Krevati është 70x140cm dhe përshtatet me rritjen e fëmijës, me pjesët e përfshira:

– Krevati mund të përdoret me të dyja anësoret e plota kur fëmija është i vogël.

– Kur ai rritet, njëra anë hiqet, dhe zëvendësohen me anësoret e shkurtra.

– Kur krevati të bëhet shumë i vogël për vogëlushin tuaj, ai mund të përdoret si divan, që do ta shijoni për vitet në vijim;

Ngjyra e bardhë dhe dizajni minimalist i japin këtij krevati një pamje klasike, i bukur në dhomë në çdo kohë.

Përmbledhje:

  • Fundi i shtratit mund të rregullohet në 3 lartësi, sipas moshës. 
  • Përmasa e plotë e krevatit: 148 x 78 x 88 cm
  • Anësoret e shkurtra zëvendësuese, të përfshira.
  • Prodhuar Antwerp, Belgjikë

52,200L

Loading...
Compare
75,200L for 2 item(s)
Përmasa 140 × 70 cm
Marka

Mosha

Ngjyra

Materiali

Dru, MDF

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevat, Evolution No.17 – 70×140”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…