, ,

Tendë – Hut, Shumëngjyrësh

Djeco
Availability:

13 stok


lilukids

Tenda plot ngjyra nga Djeco, e preferuar në Lilú prej disa vitesh! Ka një derë që mund të mbyllet, për të nxitur lojën me role dhe imagjinatën e fëmijëve! Ata mund të fshihen, të luajnë, të lexojnë dhe të pushojnë brenda saj! Ideale për t’u vendosur edhe në oborr!

  • Hapet dhe mblidhet lehtësisht. Është e pajisur me shkopinj që formojnë strukturën.
  • Përmasa e montuar: diametër ø106cm x 130 cm e lartë
  • E përshtatshme që nga mosha 12 muaj

9,200L

13 stok

Loading...
Compare
Përmasa 18 × 106 × 130 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Non woven fabric

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tendë – Hut, Shumëngjyrësh”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…