,

Çadër shiu – Peshqit ndërrojnë ngjyrë!

Djeco
Availability:

5 stok


Zbuloni çadrën transparente të Djeco për të ndriçuar ditët me shi! Gjatë shiut shihni sesi figurat e bardha marrin ngjyrë si me magji! Pasi shiu pushon dhe çadra thahet, kthehen përsëri siç ishin!

Disa veti për t’u vënë re:

  • Shumë të forta;
  • Mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht nga fëmija, falë mekanizimit të përshtatur për duart e tyre të vogla!
  • Diametër ø70cm

Mosha e rekomanduar: 3 vjeç

 

1,600L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu – Peshqit ndërrojnë ngjyrë!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…