,

Çadër shiu Djeco Savana

Djeco
Availability:

6 stok


Zbuloni çadrën Savana të Djeco, me ngjyrë të ndezur dhe zbukuruar me personazhet e xhunglës.

Disa veti për t’u vënë re:

  • Shumë të forta;
  • Mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht nga fëmija, falë mekanizmit të përshtatur për duart e tyre të vogla!
  • Mosha e rekomanduar: 3 vjeç

1,600L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu Djeco Savana”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…