Kapuç Newborn, Lemon

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Kapuç i vogël pambuku për të sapolindur, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin klasik me limonë, nga marka daneze Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

1,500L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç Newborn, Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…