,

Set 2x, sapolindur – Lemon

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Një set me 2 pjesë: body tuta me mengë të gjata për të sapolindur, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin klasik me limonë, nga marka daneze Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për muajt e parë.

 

6,300L

Prioriteti:

Compare
10,800L for 3 item(s)
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x, sapolindur – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…