,

Kapuç për të sapolindur, Lemon

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Kapuç i vogël pambuku për të sapolindur, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin klasik me limon, nga marka daneze Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

1,500L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç për të sapolindur, Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…