-30%
, , ,

Çantë Shkolle – Happy Days

Caramel et Cie
Availability:

3 stok


 • Për ciklin fillor, klasa e 1 – 4
 • Mosha: 5-9 vjeç ose për gjatësi: 1.10 m – 1.30m
 • Përmasat e çantës: 38 x 31 x 12 cm
 • 2 vjet garanci

Organizimi:

 • Me dy ndarje të mëdha të brendshme
 • Me xhep të jashtëm për shishen e ujit
 • Mban dosje, fletore, libra e blloqe, dhe deri në 2 kuleta lapsash
 • Ndërresa, shishe ujë, snack dhe disa libra e fletore.

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

 • Cilësia: strukturë të brendshme solide, që siguron stabilitet të formës ergonomike edhe kur nuk është e mbushur plot. Qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
 • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
 • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
 • Dizenjuar në Francë

***

 • Materil 100% polyester e riciklueshme.
 • E papërshkueshme nga uji

8,800L 12,500L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 38 × 31 × 12 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle – Happy Days”

There are no reviews yet.