-30%
, , ,

Tapet – Bell Boy

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Tapet i punuar me materialet më të mira e të  buta, ideale për dhomën e fëmijëve, por njësoj i bukur dhe plot hijeshi në çdo kënd të shtëpisë.

Tapeti vjen në dizenjot e dashura e të njoura të Konges Slojd dhe është shumë i butë!

Përmasa: Kuadrat 90 x 140 cm

Materiali: Premium,  92% Polyamide & 8% wool.

 

 

6,880L 9,800L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tapet – Bell Boy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…