-19%
, , ,

Batanije pambuku 120×120, Strawberry Field

Konges Slojd
Availability:

2 stok


120 cm x 120 cm

Batanije për fëmijë, bërë nga pambuku natyral të cilësisë më të lartë. Kjo ndihet menjëherë në prekjen ultra të butë dhe të ngrohtë! 

Mbështillni bebushin në kohë të freskët, përdoreni si mbulesë shtrati apo edhe për të luajtur mbi të.

6,990L 8,600L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 120 × 120 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk organik

Mirmbajta

Larja në lavatriçe me cikël të butë me dorë 30gradë, pa zbardhues, pa centrifugë, mos e lini në ujë, mos e hekurosni

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije pambuku 120×120, Strawberry Field”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…