,

Varka e Ujit – Neoprene

Lilliputiens
Availability:

4 stok


Mosha: 18muaj

Shkoni të peshkoni me varkën dhe rrjetën e Cesarit. Kapni 3 peshqit pluskues në rrjetë dhe argëtohuni në ujë me këtë set të bukur. Varka mund të kthehet mbrapsht dhe të përdoret si hinkë!

Materiali i të gjithë setit, neoprene: nuk mbajnë lagështirë dhe nuk krijojnë myk nga përdorimi në ujë.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, produktet janë të cilësisë së lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

3,900L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Varka e Ujit – Neoprene”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…