-38%
, ,

Karrige ngrënie – Toddler Montana

Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç 

Fëmija është i madh për karriget klasike të ngrënies së bebeve, por ende i vogël për karriget e të rriturve?

Karrigia Montana Junior përdoret për këtë fazë të gjatë tranzitore, për komoditetin e fëmijëve më të rritur nga 3 vjeç! 

 E punuar me kashtë, e fortë dhe e sigurt, e përshtatshme me çdo interier. 

Detajet e përpunimit janë perfekte nga mjeshtrat belg të mobilieve për fëmijë Childhome. 

Detaje:

  • Karrigia: 75 x 47 x 42 cm
  • Lartësia e ulëses: 55cm, e rehatshme me jastëkun e butë, të bardhë të përfshirë.
  • Materiali: Karrigia 100% rattan, jastëku pambuk dhe poliestër.
  • Jastëku mund të lahet në lavatriçe

13,900L 22,300L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige ngrënie – Toddler Montana”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…