,

Karrige ngrënie Evolu One – White

Childhome
Availability:

2 stok


Childhome ka krijuar karrigen e lartë Evolu ONE!

Përfshihet: 1) Karrigia 2) Tavolina përpara dhe 3) Këmbët e shkurtra të karriges, për ta përshtatur pas moshës 3-4 vjeç në karrige të vogël.

  • Përshtatet në 2 lartësi tryezash: tryezë standarde ngrënieje 75cm (me këmbët e gjata) dhe tryezë për fëmijë 50cm (me këmbët e shkurtra).
  • Pajisur me një siguri 5-elementësh dhe një parakolp të sigurisë.
  • Tabaka e ngrënies është e adaptueshme në thellësi dhe ka një mbulesë silikoni, që mos të rrëshkasin mjetet e ngrënies dhe pastrim të lehtë.
  • Mosha e rekomanduar: nga 6 muaj deri në 4 vjeç (ose përdorimi i një karrige të lartë rekomandohet pasi fëmija juaj të jetë në gjendje të ulet drejt në mënyrë të pavarur.)
  • Aksesorë Opsional: Këmbë shumë të gjata të adaptueshme në një ishull kuzhine prej 90 cm;

Prodhuar sipas standardit më të sigurt EU për karriget e ngrënies për fëmijë EN 14988:2017 

30,400L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige ngrënie Evolu One – White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…