, , ,

Libri i recetave të para të bebit 4m-24m, Béaba

Beaba
Availability:

6 stok


Libër fantastik me 80 receta të përshtatshme për bebe nga 4m(6m) deri në 24 muaj.

Receta të thjeshta dhe krijuese të propozuara nga “Prind-kuzhinierët” Christophe Saintagne dhe Laura Portelli. Të gjitha janë aprovuar për vlera të plota ushqyese për bebet e kësaj grupmoshe nga Laurence Haurat, psikologe dhe nutricioniste.

  • Receta të klasifikuara sipas stinës dhe moshës.
  • Të ilustruara bukur
  • Përmban edhe një Tabelë, ku mund të shënoni moshën kur ju prezantuan bebit tuaj ushqimet e ndryshme. 

Argëtohuni ju dhe bebi! Provoni, shijoni e shënoni kujtime!

3,500L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i recetave të para të bebit 4m-24m, Béaba”

There are no reviews yet.